פוסטים אחרונים

DIY: צילומי חוץ

השמש זורחת, הרוח נושבת ולכם שוב אין מושג מה לעשות עם הילדים בשבת? זה הזמן לארוז סל פיקניק ומצלמה לצאת לצילומי חוץ DIY! הארץ מתמלאת שוב במרבדי פרחים בצבעים מרהיבים, הדשא מקבל בחזרה את צבעו הירוק וצבעי הקיץ החומים מפנים את מקומם לצבעי חורף. זה גם הזמן שלכם לשלב בין פעילות משפחתית נחמדה להזדמנות לתפוס תמונות יפהפיות של הילדים על רקע הנופים המשגעים האלו. כדי שתגיעו מוכנים לצילומי החוץ שלכם, הכנתי עבורכם כמה "עשו ואל תעשו":

  • בחרו לוקיישן זו יכולה להיות החורשה שליד הבית, הפארק שנמצא קרוב וכל מיקום פורח שנמצא בסביבתכם. מתחשק לכם ממש להשקיע? חפשו אתרי פריחות. בחודש ינואר-פברואר יפרחו שוב המוני כלניות בדרום וזה בדיוק הזמן להצטלם בתוך כל האדום המהמם הזה. חיפוש קצר בגוגל יגלה לכם מהו אתר הפריחות הקרוב אליכם.

  • בחרו את הזמן המתאים אני תמיד ממליצה על צילומי חוץ שיערכו כשעתיים לפני השקיעה (בסביבות השעה 14:00) כדי לקבל תאורה אופטימלית ורכה שתאיר את הילדים שלנו בצורה המחמיאה ביותר. אבל בחורף אפשר "ליפול" על יום מעונן שבו השמש מתחבאת ואז אפשר להצטלם גם בשעות הבוקר ואפילו הצהריים המוקדמות. אז ארזו את המצלמה בתיק וחכו להפוגות האלה שבהן השמש מתחבאת בין העננים כדי לשלוף אותה.

  • אומרים שהטבע פותח את התיאבון אז אל תשכחו את סל הפיקניק שלכם! ארזו אוכל קל ולא מלכלך אחרת תישארו עם מגוון תמונות של הקטנצ'יק שלכם מרוח בשאריות של הסנדוויץ' עם הממרח שוקולד שארזתם לו.

  • הצטיידו באקססוריז לא, אתם לא חייבים לקנות עכשיו כל מיני אביזרים מיוחדים, אלא רק להצטייד בכמה פריטים מהבית ולנסות לשלב אותם לכדי תמונה אחת מושלמת: הספר שהקטנה אוהבת לקרוא לפני השינה, מחצלת יפה שאפשר להשתרע עליה, הדובי האהוב של הקטן. ברגע שתארזו תעסוקה תתפלאו כמה מעט תצטרכו לתפעל ולביים את הילדים. הסיטואציות הקטנות האלה שפשוט מתחננות להילכד בעדשה- פשוט יבואו לבד.טיפ למיטיבי לכת: ארזו בועות סבון שתמיד משמחות את הקטנטנים ומספקות להם תעסוקה.